Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Шнури для твердопаливних котлів, печей, камінів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Окремі вироби, що беруть участь в збиранні котлів і опалювальних систем, відносяться до комплектуючих деталей і механізмів.

  1. Ущільнюючі скловолоконні і керамічні шнури потрібні для захисту внутрішніх приміщень від появи в них задимлення, кіптяви, бруду. Шнур щільно розміщують на дверцях нагрівального котла. Основною робочою характеристикою, за якою здійснюється підбір шнура, є його діаметр (10-25 мм).
  2. Ручки для котлів у вигляді гачків, зірочок, кулі.  Їх призначення - фіксація закритого положення дверцят котла, для уникнення попадання на підлогу іскр і вугілля, що горить.
  3.  Термометри, манометри і термоманометри допомагають вимірювати температуру і тиск в котлі. Термометри стежать за тим, щоб теплоносій не перегрівався. Для зручності монтажу вони виготовлені на клейкій стрічці або гільзі, що угвинчується,. У манометрах, залежно від потужності котлів і робочих характеристик теплоносія, передбачені різні діапазони регулювання тиску (до 4; 6 і 10 атмосфер). Термоманометри в одному приладі поєднують дві шкали, що регулюють тиск внутрішнього середовища і температуру. Мають замочний клапан, завдяки чому не знімаються з конструкції при видаленні теплоносія. У асортименті товарів є пружинні термоманометри з виносними датчиками.
  4. Регулятори тяги в котлах забезпечують стабілізацію температури теплоносія. Виконані у вигляді гільзи на ланцюжку.
  5. Запобіжні, змішуючі і захисні клапани. Перший тип контролює і регулює стан теплової системи на предмет появи підвищеного тиску. Другий вид робочих аксесуарів (змішуючі клапани) доводить температуру носія, що поступає в котел, до оптимальної. Він не допускає появи надмірного конденсату. Третій вид - клапан теплового скидання. Його функція полягає в подачі води для охолодження,  при досягненні температури 95°С.
  6. Каталізатор для спалювання сажі сприяє при високотемпературному нагріві палива повному видаленню шлаків і сажі.
  7. Перехідник, що дозволяє виконати з'єднання пристроїв прямокутного і круглого перерізу.
  8. Автоматичний блок управління SP з вентилятором застосовується для стабілізації температури носія тепла. Вентилятор, встановлений на дверцятах, забезпечує подачу кисню, покращуючи характеристики горіння палива, а контролер відстежує, щоб температура процесу залишалася оптимальною.
  9. Вдосконаленою конструкцією для автоматизації процесу горіння є комплект ATOS. Він відповідає за термічні характеристики повітря в приміщенні, температуру носія. Система регулює витрати сировини, спрощуючи процес обслуговування котла.

 

Перераховані комплектуючі для газових котлів і котлів на твердому паливі є важливими складовими в загальній конструкції. Заглянувши в електронний каталог, ви зможете детальніше ознайомитися з характеристиками даної продукції.

 

Вгору
,