Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

ТЕН з регулятором температури в Київі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Трубчастий електронагрівач (ТЕН) - елемент опалювальної або побутової техніки, в якій використовується вода або теплоносій. Його основна ціль – підвищити температуру води до необхідного рівня.

Трубчасті електронагрівачі бувають різних видів, але принцип дії їх однаковий. Він полягає в перетворенні електричної енергії в теплову за рахунок конвекції, теплопровідності і випромінювання. У нашому магазині ви можете купити ТЕН для багатьох видів обладнання. Зокрема, ТЕН для бойлера, ціна якого значно нижча, ніж в сервісних центрах.

Для підтримки необхідної температури в системі опалювання, як правило використовується ТЕН з термостатом. Термостат дозволяє регулювати температуру і утримувати її на заданому рівні. У такому випадку витрачається набагато менше електроенергії. Також, придбання ТЕНу з термостатом прийнятніше з міркувань безпеки, оскільки при загрозі замерзання рідини у баку ТЕН забезпечить мінімальну температуру, не дозволяючи воді замерзнути.

Наша компанія пропонує нагрівальні пристрої з нержавіючої сталі, міді і латуні. З мідного сплаву виготовляється сам нагрівальний елемент, а з латуні - фланець, за допомогою якого ТЕН кріпиться до приладу. Вони розраховані на використання не лише у водному середовищі, але і у розчинах кислот (слабких).

Потужність електронагрівачів знаходиться в прямій залежності від об'єму пристроїв для нагрівання води.

Також ми пропонуємо ТЕН для твердопаливного котла, за допомогою якого можна значно спростити процес експлуатації котла. При підборі електронагрівача для твердопаливного котла і теплоакумулятора звертайте увагу на довжину стержня і діаметр різьби.

Ціна на ТЕН залежить від матеріалу виготовлення стержня і його потужності.  

Купити ТЕН в Києві ви можете в нашому магазині. Доставка по Україні.

Вгору
,