Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Димарі для котлів з нержавійки в Київі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Димар для котла. Призначення, види

Невід'ємним елементом каміна, котла або печі являється димар, що дозволяє виводити газоподібні продукти горіння в атмосферу. Ефективна робота твердопаливного котла на 90% залежить від правильно підібраного діаметру димоходу і його товщини. 
Димарі з нержавіючої сталі є збірною конструкцією, яка підбирається, виходячи з характеристик опалювального устаткування. 
Сучасні димоходи складаються з набірних елементів і при необхідності без особливих труднощів можуть бути змінені конструкційно. Наша компанія пропонує елементи димаря з нержавіючої сталі власного виробництва.

Для димоходу газового котла, як правило, використовується сталь, завтовшки 0.5-0.6мм, і основною вимогою до властивостей виробу залишається кислотостійкість. Ціна на такі димарі значно нижча, ніж на вироби більшої товщини.

Димар для твердопаливного котла, печі, булер’яна або каміна повинен мати стійкість до підвищених температур, тому виготовляється, як правило, із сталі завтовшки 0.8-1мм. Ціна хорошого димаря на твердопаливний котел може перевищувати вартість самого опалювального пристрою.

 Димохідна система, яка знаходиться на вулиці, має бути утеплена належним чином. Одностінні труби послужать доповненням в готовий димар з цегли. Сучасне теплове устаткування не завжди прогріває стінки димаря до необхідної температури, тому в ньому виникає хімічно активний кисневий конденсат, що псує кладку і шкодить роботі теплового агрегату.

Якщо димохід монтується зовні, застосовують двостінні димарі "сендвічі". В інженерному виконанні це дві труби, одна всередині іншої. У вільне місце між ними поміщається теплоізоляція з високою ступінню пожежовитривалості, що запобігає появі сконденсованої пари на внутрішній трубі меншого діаметру, яка негативно впливає на тягу. Термоізоляцією, як правило, служить базальтова вата. Утеплений димохід обов'язково кріпиться до стіни хомутами.

Коліно в димарі зроблене з декількох частин труби, сполучених зварюванням під певними кутами. Його призначення - зміна напряму розташування конструкції з метою покращення відведення відпрацьованих газів. 

Трійники димоходу застосовують для з'єднання труб вертикального і горизонтального напрямів. Для спрощення ревізії і  чищення димарів від залишків сажі і нагару, що накопичилися. 

Димар з нержавіючої сталі має верхівку діаметром 100-500 мм, завтовшки 0,5 мм і 0,8 мм Грибок монтується у верхній частині димаря, він оберігає внутрішні труби від потрапляння атмосферних опадів. 

Інші комплектуючі: перехідники, окапники (прибирають воду навколо труби і прикрашають місце проходження димаря крізь стіну), сітки (гасять іскри від високотемпературного газу, перешкоджаючи займанню), хомути, регулятори тяги, лійки (для накопичення конденсату). Їх розмір підбирають відносно основних частин труб.

Димар для лазні, сауни так само рекомендується виготовляти з нержавіючої сталі, зважаючи на підвищену вологість.

 Якщо ви вирішуєте, придбати димар для твердопаливного котла з нержавіючої сталі або спорудити з цеглини, то на сталевий димар доведеться витратити трохи більше коштів. Проте, така конструкція дасть виграш у вазі, тому не знадобиться зводити у будинку посилений фундамент. Ряд переваг у вигляді швидшого монтажу, корозійної стійкості і тривалості експлуатації допоможе покупцям остаточно визначитися з вибором матеріалу для димаря.

Виготовляємо будь-які елементи димоходу під замовлення. Для опалювальних пристроїв на твердому паливі і газових. Ціна на монтаж димаря залежить від складності робіт. Наші менеджери нададуть відповідь на усі запитання відносно виготовленя і монтажу димаря для твердопаливного котла, а також для газового котла.

Купити димохід для котла ви можете в нашому магазині. Можлива розстрочка на вигідних умовах.

Вгору
,