Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Групи безпеки для опалення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Групи безпеки твердопаливних опалювальних пристроїв є найнеобхіднішими елементами, що відповідають за безпеку системи опалювання, які об'єднані в одному корпусі. До складу захисної арматури входять: запобіжний клапан, повітряний клапан і манометр. Запобіжний клапан відповідає за скидання теплоносія, у той момент, коли тиск в закритій системі перевищить встановлений в клапані поріг. Як правило, це 3 бар, але для деяких моделей твердопаливних котлів необхідно встановити поріг спрацьовування в 2 або навіть 1,5 бар, залежно від вимог в інструкції з експлуатації котла. Повітряний клапан видаляє повітря з системи, а манометр інформує про поточний тиск. 
Для того, щоб опалювальна система, генератором тепла в якій є твердопаливний котел, працювала правильно і безпечно, - потрібний певний мінімум контролюючих приладів :
-Група безпеки котла. Контролює поріг допустимого тиску котла.
 - Аварійний скидуючий клапан. Відводить перегрітий теплоносій з системи, зменшуючи тим самим тиск. 
- Підживлюючий клапан. Наповнює систему холодною водою, заповнюючи втрати від скидання перегрітого теплоносія. 
- Триходовий клапан. Перешкоджає утворенню конденсату в камері згоряння, викликаного перепадом температур на вході в теплообмінник котла і сорочці теплообмінника. 
- Регулятор тяги котла. Окрім основних функцій, перекриває доступ кисню в камеру згоряння після досягнення необхідної температури теплоносія, тим самим перешкоджаючи подальшому нагріву.
Група безпеки твердопаливного котла з необхідним набором датчиків і захисних клапанів захищає закриті автономні системи опалювання від заповітрювання або занадто високого тиску теплоносія. Цей пристрій повинен обов'язково встановлюватися вище котла, а від котла до пристрою не можна встановлювати крани або згони з меншим діаметром. 
Також пропонуємо звернути увагу на облаштування контролю в системі водопостачання -редуктор тиску води. 
Безпека роботи опалювального устаткування над усе. Використовувати групу безпеки котла наполегливо рекомендують абсолютно усі виробники твердопаливних генераторів тепла. 
Купити групу безпеки для котла - Запобіжна арматура провідних виробників - Широкий асортимент - Швидка доставка по Україні.
 

Вгору
,