Кількість
|
Вартість
|
||
|
Гідроакумулятор служить для підтримки постійного тиску в системі водопостачання, подача води в яку здійснюється за допомогою занурювального або поверхневого насоса.
Конструктивно гідроакумулятор є ємністю, розділеною всередині гумовою мембраною на дві камери. Одна камера заповнена повітрям, під тиском, друга камера наповнюється водою (приблизно третина від обсягу ємності) і під час роботи насоса мембрана згладжує стрибки тиску.
Які основні функції виконує гідробак для систем водопостачання:
- Згладжує стрибки тиску води в системі.
- Зменшує кількість пусків насоса.
- У разі відключення електроенергії забезпечує невеликим запасом води.
Розрізняють гідроакумулятори зі змінною та фіксованою мембраною, з горизонтальним та вертикальним монтажем.
При правильному налаштуванні реле тиску насоса процес експлуатації гідроакумулятора має виглядати таким чином:
- насос закачує в бак необхідний запас рідини. Після початку споживання води із системи починається процес забору води з гідробака, на певному етапі включається насос, і весь час вода подається вже за допомогою самого насоса. Після припинення споживання води насос відновлює запас води в акумулятор і вимикається.
У чому вигода роботи системи водопостачання з гідроакумулятором?
- Насос не буде включатися при будь-якому відкритті крана в будинку, тобто, циклів вкл/вимк. набагато менше, що безумовно позначається на його довговічності.
- При включенні насоса створюється різкий поштовх води (гідроудар), що поступово руйнує елементи системи. Мембрана гідробака здатна поглинати ці поштовхи.
- З гідроакумулятором у системі напір із крана (душа і тп) буде завжди рівномірним, без стрибків.
Гідроакумулятори повинні витримувати високий тиск у системі. Більшість акумуляторів розрахована на тиск 10 атм.
Замовити гідроакумулятор від 1 до 1000 літрів, для водопостачання, ви завжди можете в нашому інтернет-магазині. Швидка доставка по Україні.