Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Гідробаки від 2 до 1000 літрів в Києві

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Гідроакумулятор служить для підтримки постійного тиску в системі водопостачання, подачі води, що здійснюється за допомогою заглибної або поверхневої помпи. Гідроакумулятори для систем водопостачання потрібні для попередження виникнення гідроудару, за їх допомогою можна убезпечити дороге гідравлічне устаткування від поломки, а також забезпечити деяким запасом води (залежно від об'єму гідробаку) при аварійному відключенні електрики.

Які основні функції виконує гідробак для систем водопостачання : 
-Накопичує і зберігає певний об'єм рідини; 
-При накопиченні рідини мембранний гідроакумулятор стабілізує надлишок тиску в системі; 
-Наявність гідробаку для води подовжує життя усій системі водозабезпечення (зменшує кількість включень помпи, а у разі відключення електроенергії- забезпечує систему потрібним об'ємом рідини); 
-Мембранні баки для води закритого типу захищають систему від проникнення всередину бактерій, пилу і навіть сторонніх запахів, таким чином підтримується висока ступінь чистоти води.

Моделі баків зі змінною мембраною (ТМ Aquasystem) мають велику витривалість завдяки тому, що вода усередині ємності не торкається її стінок, що запобігає виникненню корозії металевої поверхні.
Гідробак повинен мінімізувати частоту спрацьовувань реле помпи шляхом віддачі власного запасу води. При правильному налаштуванні реле тиску помпи процес експлуатації гідроакумулятора повинен виглядати таким чином:
 - помпа закачує у бак необхідний запас рідини. Після початку споживання води з системи (включення душу, пральної машини і т.п.) починається процес відбору води з гідробаку. На певному етапі вмикається помпа і вода подається вже за допомогою неї. Після припинення споживання води помпа відновлює її води в гідроакумулятор і вимикається.

У чому вигода роботи системи водопостачання з гідроакумулятором?
 - помпі немає необхідності вмикатися при будь-якому відкритті крану у будинку, тобто циклів вкл/викл значно менше, що безумовно позначається на її довговічності; 
- при включенні помпи створюється різкий поштовх води(гідроудар), що поступово руйнує елементи системи. Мембрана гідробаку здатна поглинати ці поштовхи;
 - з гідроакумулятором в системі напір з крану(душу і т.п.) буде завжди рівномірним, без стрибків. 
Усередині гідробак розділений мембраною на дві частини - повітряну і водну. Вода закачується у бак під тиском. Після досягнення необхідного значення, насос відключається. У момент початку споживання води вона виштовхується з гідробаку. Тиск у баку поступово падає і при досягненні його  мінімуму насос знову включається.

Гідроакумулятори повинні витримувати високий тиск в системі. Більшість акумуляторів розрахована на тиск 10 атм.

 Який запас води знаходиться знаходиться в гідроакумуляторі? 
Провідний виробник устаткування для систем водопостачання і опалення Reflex має власну програму розрахунку об'єму ємностей. Завдяки запропонованим таблицям ви зможете розрахувати оптимальний об'єм розширювального баку для опалювання, вибрати відповідний теплоакумулятор для твердопаливного котла. Також представлена таблиця орієнтовної заповнюваності гідробаків власного виробництва :

Об'ем бака, л Макс запас води, л
19 8,35
24 10,55
50 22
60 23,5
80 35
100 44
200 88
300 132
500 220
750 329,55
1000 440

На практиці запас рідини в гідробаку складає приблизно третину від усього об'єму ємності. Мінімальний необхідний об'єм гідроакумулятора розраховуєтьсяя за наступною формулою: 
Vt = K x A max x((Pmax+1) x(Pmin +1))  /  (Pmax - Pmin) x(Pвозд. + 1) , де
Amax - розрахункова максимальна витрата води(літр/мін) 
К - коефіцієнт, який залежить від потужності електродвигуна помпи (див. таблицю нижче). 
Pmax -тиск вимкнення насоса, Бар
Pmin - тиск ввімкнення насоса, Бар 
Pвозд. - тиск в повітряній порожнині гідроакумулятора, Бар

Потужність насоса, кВт 0,55-1,5 2,2-3,0 4,0-5,5 7,5-9,0
Коеф. К 0,25 0,375 0,625 0,875

Сьогодні виробники пропонують два види гідроакумуляторів - горизонтальні і вертикальні. Акумулятори горизонтального виду обладнуються спеціальним майданчиком, на який згодом встановлюється помпа. Для заглибних помп використовуються горизонтальні і вертикальні гідроакумулятори.
Схема подключения гидроаккумулятора
Гідробак у вашому будинку забезпечить високу якість водопостачання! У нашому інтернет-магазині широкий вибір - можна придбати гідроакумулятор, ціна якого буде доступною для вас. В асортименті якісні гідроакумулятори від провідних вітчизняних і європейських виробників. 
Купити гідроакумулятор для систем водопостачання - Гідробаки провідних виробників - Широкий асортимент - Швидка доставка по Україні.

 

Вгору
,