Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Секційні радіатори опалення в Київі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Чудовою альтернативною стандартним батареям є алюмінієві радіатори. Вони мають високий ступінь тепловіддачі і хорошу міцність. Також варто відмітити цілком прийнятну ціну на ці опалювальні пристрої, в основному, вона формується виходячи з технічних параметрів агрегату. 

Серед основних переваг алюмінієвих радіаторів, можна виділити наступні: 
-Високу теплопровідність;
- Моментальний нагрів; 
-Компактні габарити; 
-Міцність і довговічність у використанні;
- Простоту у встановленні.

Алюмінієві радіатори можна застосовувати як в однотрубних опалювальних системах, так в двотрубних. Розташовувати пристрій можна як в горизонтальному, так і вертикальному положенні. Подібні агрегати краще всього встановити у будинках, де є система індивідуального опалення. Не буде грубим порушенням, якщо алюмінієвий радіатор використати в системі централізованого опалення, це також можливо.
 Що стосується недоліків подібних пристроїв, то тут можна відмітити слабку витримку відносно гідроударів. Також радіатори з алюмінію слабо протистоять утворенню корозії, вони схильні деформуватися під впливом хімічних елементів.
За способом виробництва прийнято розрізняти литі і екстраговані алюмінієві радіатори. У першому варіанті використовують чистий алюміній без додаткових сплавів. Литі радіатори здатні протистояти великим навантаженням в опалювальній системі. Більш високу міцність агрегату надає кремній, який в невеликій кількісті міститься в сплаві алюмінію. Доля кремнію у складі алюмінієвого литого радіатору досягає 12%. 
Що стосується екстрагованих радіаторів - то їх секції виготовляються окремо одна від одної способом витискування. Колектор радіатора у такому разі може бути витисненим або литим. Розмірність секцій пристрою нічим не відрізняється. За статистикою, розміри кожної секції складають 35-50 см довжини. Подібні агрегати орієнтовані на потреби споживачів країн СНД, оскільки вони компактно виглядатимуть в підвіконному просторі.
Навіть при інтенсивних навантаженнях алюмінієві радіатори можуть прослужити значний термін. У системі індивідуального опалення тиск в радіаторі може складати від 5-ти до 7-ми атмосфер. У системі централізованого опалювання тиск може бути до 10 атм. 

БІМЕТАЛЕВІ РАДІАТОРИ
Біметалеві радіатори зазвичай обирають ті, кому потрібна максимальна надійність і тривалий термін служби, але їх переваги цим не вичерпуються. 
Батареї опалення біметалеві мають чимало переваг: 
-Ефективна тепловіддача за рахунок використання алюмінію 
-Несприйнятність до корозійних процесів 
-Здатність витримувати перепади тиску завдяки сталевому сердечникові 
-Відсутність необхідності у фарбуванні і обслуговуванні 
-Естетичний зовнішній вигляд 
-Простота монтажу 
-Тривалий термін експлуатації (до 20 років)
- Універсальність застосування (встановлюють в індивідуальних і централізованих системах опалення)
Головна особливість біметалевих радіаторів закладена вже в самій назві - ці вироби виготовлені на основі сплаву двох металів - сталі з алюмінієм. Така технологія дозволила об'єднати усе краще, що є в цих матеріалах: високу тепловіддачу і пластичність алюмінію і стійкість до корозії, механічну міцність сталі. 
Конструкція і поєднання різних металів дозволяють вирішувати проблеми, характерні для систем центрального опалювання у багатоквартирних будинках. А саме: високим тиском, можливими гідроударами, неякісним теплоносієм. 
При виробництві цих радіаторів використовують сталь для створення сердечників, по яких проходить теплоносій. Сталеві труби з'єднують зварюванням, а потім заливають алюмінієм під тиском, створюючи зовнішню поверхню радіатора. Алюміній дозволяє створити додаткові площини (ребра) для підвищення тепловіддачі.
Секційні біметалеві радіатори найбільш затребувані. Вони збираються з необхідної кількості окремих секцій за допомогою сталевих ніпелів. Це дає можливість створити батарею опалювання індивідуальної конфігурації під конкретну площу опалюваного приміщення.
 Виробники пропонують ще декілька різних по конструкції варіантів: 
Монолітні - внутрішній колектор роблять цілісний, на нього за допомогою литва під тиском "одягають" зовнішні алюмінієві поверхні. Конфігурацію такого радіатора вже неможливо змінити, але термін служби і максимальний тиск підвищуються практично удвічі. 
Так звані "напівбіметалеві" - радіатори, у яких сталевими є тільки вертикальні канали. Вони дешевші, ніж повністю біметалеві радіатори, але при цьому втрачають стійкість до корозії, оскільки теплоносій стикається з алюмінієм. 
Також, у біметалевих радіаторах іноді замість сталі застосовують мідь, що дає можливість використати в якості теплоносія деякі антифризи.
 

Вгору
,