Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Комплектуючі до насосної станці: реле тиску, антивібраційний шланг, в Київі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

У цій категорії представлені основні комплектуючі до системи водопостачання приватного будинку, за допомогою яких робота занурювального або поверхневого насоса стане значно ефективнішою. Також тут ви зможете знайти будь-яку запасну частину до насосної станції.

комплектующие к насосной станции

Реле тиску

 Основний елемент насоса подачі води. Основне завдання реле тиску - включення помпи під час споживання води і, відповідно, виключення під час припинення використання води в точці водозабору. Додатково контролери можуть виконувати функцію аварійного виключення насоса, якщо води у свердловині або колодязі недостатньо для її перекачування в систему. Така функція називається "Захист від сухого ходу". 
Розрізняють 2 види реле тиску :
- Механічний 
-Електронний
 Електронний контролер значно точніше визначає і реагує на перепад тиску, має більший функціонал, але він відносно дорожчий, ніж механічні аналоги.

Антивібраційний шланг 

Для приєднання накопичувальної мембранної ємності (гідроакумулятор) до системи водопостачання необхідне гнучке підведення з кутовим підключенням . Реалізовується за допомогою антивібраційних шлангів. Вони використовуються практично в усіх насосних станціях.

Розподільник (п'ятірник) 

Також є елементом насосної станції і виконує функцію об'єднання основних елементів системи в один вузол. Має вихід для підключення манометра, реле тиску, антивібраційного шлангу і два виходи для підключення магістральної поліетиленової труби або безпосередньо патрубка поверхневого насоса.
Допоміжні елементи, такі як датчик протока і реле сухого ходу, виконують захисну функцію і запобігають виникненню аварійних ситуацій. 
Купити комплектуючі для насосної станції і системи водопостачання ви завжди можете в нашому інтернет-магазині. Доставка по Україні.
 

Вгору
,