Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Йоржі для чищення котлів і димоходів від сажі, в Києві.

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Йоржики для чищення котлів - основний інструмент для обслуговування топки і димовідвідного каналу в твердопаливному опалювальному пристрої. 
Перед очищенням попелу і сажі рекомендується використовувати спеціальний порошок від сажі. Після його застосування догляд за котлом стане значно простішим.
 Щітки для чищення, як правило, металеві. Від якості сталі безпосередньо залежить термін служби виробу.
 За допомогою різьбового з'єднання йоржики кріпляться на тримачі, які бувають в декількох виконаннях : жорсткі і гнучкі. Жорсткими тримачами добре чистити стінки топки "із зусиллям" а гнучкими зручно прибирати сажу з важкодоступних ділянок теплообмінника котла.
 Щітки для чищення димарів використовуються для видалення сажі і нагару на внутрішніх стінках димохідних труб та інших елементів.

Йоржики можна розділити на два основних види:
 -Металеві. Бувають з чорної і нержавіючої сталі. З круглими і плоскими щетинами. Круглі підходять для чищення обертальними рухами, плоскі-для видалення сажі поступальними рухами.
- Пластикові. Цей вид щіток призначений для чищення труб з нержавіючої сталі, оскільки не дряпає їх під час контакту. 

Йоржики для димарів-досить ефективний спосіб обслуговування системи димовідводу. Також, механічне чищення після застосування порошку від сажі робить процес видалення сажі менш трудомістким. 
В нашому магазині, ви знайдете великий вибір супутнього інструменту для догляду і профілактики твердопаливного устаткування.
 

Вгору
,