Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Картриджі для фільтрів. Засипки для фільтрів у Київі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вода,  що подається централізовано у великих містах, звісно відрізняється від води, що подається із колодязя або свердловини. Але в будь-якому випадку вона потребує фільтрації. Фільтри для води, в яких використовуються змінні картриджі, дозволяють індивідуально і точно підібрати засоби усунення домішок. 
Перший етап фільтрації універсальний - механічне очищення. Ми можемо запропонувати як картриджі як з нержавіючої сталі для магістральних фільтрів з фільтрацією часток до 100 мікрон, так і з поліпропіленової нитки, нейлонової сітки і поліпропіленових волокон з ступінню очищення від 50 мікрон до 1-3 мікрон. 
Від органічних сполук, розчинних газів і окисників, таких як хлор і хлорамін, допоможуть позбавитися картриджі, наповнені активованим вугіллям (у гранулах або пресованим), що використовують властиві активованому вугіллю механізми адсорбції і каталітичного окислення. Змінити хімічний склад води дозволять картриджі з катіонітовими (іонообмінними) смолами, які пом’ягшують та усувають надлишкову мінералізацію.
Для захисту побутової техніки від накипу можна встановити спеціальний фільтр, який наповнюється кристалами поліфосфату натрію. Сам фільтр встановлюється безпосередньо в систему подачі води перед пральною машиною, бойлером, посудомийною машиною і так далі. Засипку такого фільтру можна змінювати самостійно через 4-6 місяців. 
З метою ефективного очищення води попередньо потрібно здійснити аналіз проточної води і визначити склад та небажані домішки, від яких необхідно її очистити.
Купити картриджі для фільтрів води можна в магазині компанії ALDENTRADE. Ми проконсультуємо з приводу підбору витратних матеріалів, встановлення фільтрів та їх ефективності.
 

Вгору
,