Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Регулятори тяги для твердопаливних котлів в Київі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Регулятор тяги котла - цей механічний пристрій, призначений для автоматизації процесу горіння в твердопаливному котлі. Використовується для контролю кількості повітря, яке проходить через заслінку в камеру згорання, шляхом відкриття або закриття заслінки первинної подачі кисню.
 Після монтажу регулятор тяги необхідно відкалібрувати згідно інструкції і встановити бажану температуру води в "сорочці" котла, яку він контролюватиме. 
Як правило, регулятор тяги встановлюється на будь-який сучасний котел. В опалювальному пристрої має бути відповідний патрубок, з внутрішнім різьбленням 3/4". 
Регулятор тяги котла складається з гільзи, внутрішнього термостату, пластикової голівки з температурною розміткою, важелю і ланцюжка. При монтажі пристрою необхідно відрегулювати довжину ланцюжка між заслінкою і важелем.

Вплив регулятора тяги на роботу котла : 
Стабілізує температуру теплоносія 
Запобігає перегріванню теплообмінника
Економить витрати палива
 Збільшує інтервал між завантаженнями палива

Переваги механічних регуляторів тяги : 
-Доступна вартість
-Робота без підключення до електромережі
-Легкий монтаж
-Простота в експлуатації 

Regulus RT4 - це один з найпопулярніших пристроїв для механічного регулювання тяги твердопаливного котла. Він досить надійний і невибагливий в експлуатації. На нашому сайті широкий вибір терморегуляторів тяги котлів, у тому числі і Regulus RT4. У нас ви зможете придбати регулятор тяги для твердопаливного котла за доступною ціною. 
 

Вгору
,