Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Термометри для котлів в Київі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вимірювальні прилади, що представлені в нашому магазині, розраховані на контроль температури і тиску в опалювальній техніці і елементах системи опалювання і водопостачання. 

Багато датчиків є комплектуючими до твердопаливних котлів, розширювальних баків, гідроакумуляторів і тд. 

При підборі слід звертати увагу на умови експлуатації, необхідну точність вимірів і спосіб кріплення.

Ми розділили вимірювальні прилади на 3 основних групи: термометри, манометри і термоманометри.

Термометр для опалення

Термометри є приладами для виміру температури повітря, води, грунту і так далі. Існує декілька основних видів термометрів, які використовуються в системах водопостачання і опалювання:

Термометри біметалічні 

Спірально згорнута біметалічна стрічка фіксується в центрі. При нагріві спіраль згинається, перетворюючи деформацію в обертальний рух стрілки. Вона рухається уздовж шкали, інформуючи про поточну температуру джерела нагріву.

У термометрах такого типу відмінно поєднуються такі характеристики, як міцність і якість роботи. Подібні прилади виміру температури дозволяють досить швидко відстежити навіть мінімальну зміну температури.

Капілярні термометри 

Принцип роботи грунтується на зміні об'єму рідини при нагріві. 
Як правило, корпус такого термометра має ударостійку конструкцію, яка виготовляється з армованого нейлону. У нім є еластичні клямки, що потрібні для кріплення пристрою на панелі приладів. Скло в подібному термометрі роблять з ударостійкого метакрилу. 

За способом кріплення пропонуються наступні види датчиків : 

Накладні термометри

 Накладний термометр представляє собою біметалічний датчик з чутливим елементом на задній панелі. Подібні пристрої розробляються для вимірювання температурного режиму в трубах різного діаметру. Вони фіксуються завдяки використанню спеціальних гнучких браслетів. Скло в таких термометрах виготовляється з ударостійкого метакрилу, шкалу наносять на алюмінієву панель універсальною термостійкою фарбою, яку покривають захисною емаллю.

Термометри з виносним датчиком 

Мобільні термометри з виносним датчиком чудово згодяться для визначення зміни в температурному режимі дистанційно. Приміром: датчик визначає температуру у водяній сорочці твердопаливного котла, при цьому кріпиться на обшивці. 

Купити термометр для опалювання ви можете в нашому магазині.
 

Вгору
,