Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Як чистити димохід від сажі?

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Однією з основних проблем роботи опалювального устаткування на твердому паливі є утворення сажі на стінках топки і димаря. Сучасні засоби очищення дозволяють прикласти мінімум зусиль для видалення залишків відкладень сажі і кіптяви на внутрішніх стінках димаря.

Хімічне чищення димоходів

Хімічна чистка димаря здійснюється за допомогою спеціального порошку з суміші неорганічних солей, наприклад, засобом для видалення сажі sadpal.
 Порошок для чищення димаря простий у використанні. Невелика кількість засобу додається у паливо перед розпалюванням. Після займання порошок перетворюється на каталізатор і починає взаємодіяти з сажею на стінках димаря, після чого сажа висушується і обсипається. Рекомендується періодично повторювати засипання порошку для досягнення найкращих результатів. 
 Хімічне чищення димарів не завжди може повністю очистити димар від сажі, особливо коли паливо - сирі дрова хвойних порід, що виділяють багато смол. У такому разі доцільно використовувати порошок для видалення сажі з щітками для чищення димарів 
Купити порошок для чищення димарів - Широкий асортимент засобів для хімічного очищення димарів - Швидка доставка по Україні
 

Вгору
,