Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Крани, труби, фітинг

Як жоден сучасний будинок не обходиться без трубопроводу, так і жодна система трубопроводів не може бути організована без використання запірної арматури. Купити в Україні різні види запірної арматури пропонує наша компанія. Їх використовують в системах опалення, водопостачання, а також каналізаційних системах.

Запірна арматура дає можливість швидко і герметично перекривати потік газу або рідини. Від її якості залежить надійність всієї системи.

У нашому каталозі можна підібрати такі елементи:

  • Кульові крани для водопостачання, газопостачання;
  • Обтискні фітинги;
  • Фільтри грубої очистки;
  • Зворотні клапани;
  • труби;
  • Гнучка підводка.

Існують різні види даного типу арматури по сфері застосування.

1. Регулюючий тип дозволяє управляти характеристиками робочого середовища, змінюючи її витрати. Перш за все, це клапани, регулятори рівня рідини, інші елементи.

2. Захисний тип оберігає обладнання, а також трубопроводи від різних змін параметрів, також необхідний для направлення потоку води або газу, зупинки потоку без твори викиду газу або води із системи.

3. Запобіжний тип відповідає за захист обладнання, а також трубопроводів від неприпустимого тиску, шляхом автоматичного скидання надлишку робочого середовища.

4. Распределительно-змішувальна арматура дозволяє розподілити робоче середовище за різними векторами, служить для змішування її потоків. Наприклад, розподільні клапани, крани.

5. Фазораздільна арматура допомагає розділяти робочі середовища, відштовхуючись від їх стану, фаз.

Також розрізняють види запірної арматури, відштовхуючись від типу під'єднання до трубопроводу: із застосуванням штурецов, зварювання, фланців, муфт.

За типом герметизації від зовнішнього середовища буває мембранна, сильфонна, сальникова і шлангова арматура.

Всі типи запірної арматури, які пропонує наш магазин, відповідають європейським вимогам до якості. З їх допомогою можна оперативно і надійно монтувати систему опалення, виконати створення систем магістральних водопроводів для водопостачання, встановити сантехнічні прилади і т.д.

Вгору