Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Підривні клапани для котлів в Києві

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сучасна система опалювання, як правило, закритого типу, з примусовою циркуляцією. У такій системі практично виключено попадання повітря в теплоносій, і тому елементи опалювальних контурів не схильні до корозії. 
Проте, така система опалювання потребує установки арматури безпеки-аварійних клапанів, повітровідвідників, підживлювальних клапанів.

Запобіжні клапани для котлів

Даний пристрій призначений для контролю межі тиску в системі закритого типу. При перевищенні заданого порогу відбувається скидання теплоносія. Особливо актуальний захисний клапан в системах опалювання з твердопаливними котлами, де вірогідність перегріву вища.
 Підбір запобіжного клапану для опалювання здійснюється, виходячи з паспортних даних водонагрівального устаткування, яке встановлене в системі. Приміром, більшість твердопаливних котлів розрахована на роботу при робочому тиску 1,5 бар, у такому випадку доцільно встановити запобіжний клапан на 2 бар. При поверненні до допустимого тиску, клапан закривається. 
Клапан скидання тиску використовується в усіх системах опалювання закритого типу в якості захисної арматури.
Розрізняють клапани скидання води мембранного типу, із заводським налаштуванням граничного тиску спрацьовування скидання води, і пружинні, регульовані клапани, з можливістю самостійного встановлення межі тиску, при якому відбудеться аварійне скидання води з системи опалювання.
 В якості робочого середовища найчастіше використовується вода, водяна пара, антифриз. Більшість клапанів скидання тиску можуть працювати і з іншими рідкими і газоподібними середовищами. 
Захисні пристрої виготовляють з латуні, пружини-з нержавіючої сталі, що позитивно позначається на надійності і довговічності цієї захисної арматури. 
Купити клапан для котла ви завжди можете в нашому інтернет-магазині. Оперативна доставка по Україні.

Вгору
,