Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Зворотний клапан - купити в Києві

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Зворотні клапани –це окремий вид захисної арматури для трубопроводу. Механізм їх дії дуже простий: вони дозволяють здійснювати рух води в одному напрямі, і при цьому перешкоджають її руху в зворотному. Такий пристрій працює автоматично і не вимагає додаткових джерел енергії для функціонування, яке забезпечується завдяки тиску води в системі. У електротехніці аналогічним зворотному клапану елементом є напівпровідниковий діод, який так само пропускає електричний струм лише в одному напрямі.

Зворотні клапани використовуються при необхідності захисту спеціального устаткування, такого як насоси або резервуари під тиском. Крім того, вони забезпечують захист від витікання рідини з системи при ушкодженні ділянки трубопроводу. Стандартний зворотний клапан представляє собою корпус, виконаний з металу, усередині якого розташований замикаючий механізм. Як правило, це пружина і замикаючий пристрій. При русі води в трубі в один бік замок стискає пружину з силою, що чинить опір потоку, і відкриває їй шлях з мінімальними втратами. А при русі у зворотному напрямі- замок упирається в метал і повністю перекриває потік рідини.

 

У зворотних клапанах застосовуються замки двох типів - шток і мембрана. Штоковий механізм менш довговічний, але може бути використаний майже в усіх системах, у будь-яких положеннях і при високому тиску. Мембранний замок не передбачає наявності рухомих механічно частин, що підвищує його надійність і термін служби. Проте він обумовлює деякі обмеження щодо використання зворотного клапана такої конструкції : встановлювати їх необхідно тільки горизонтально і використовувати лише в системах з низьким тиском.

 

Представлені зворотні клапани виготовляються з високоякісної латуні, що забезпечує їх надійність, довгий термін служби і захист від протікання, адже цей матеріал має підвищену корозійну стійкість і міцність. 
Використовувати зворотний клапан необхідно:

 

-для уникнення витоку гарячої води з нагрівача в стояк;

 

-при використанні автономного водопостачання з насосом, після відключення якого станеться стікання води у зворотному напрямі;

 

-для захисту від змішування потоків гарячої і холодної води в змішувачі;

 

-для правильної роботи лічильників і котлів опалення.

 

Ціна на зворотний клапан залежить від якості корпусу і самого зворотного механізму.

 

Купити зворотні клапани провідних виробників ви можете в нашому інтернет-магазині. Доставка по території України.

 

Вгору
,