Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Фільтри для очищення води в Київі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Фільтр для очищення води-це ємність, в яку поміщається змінний фільтрувальний картридж. Він виконує такі функції : боротьба з жорсткістю води, видалення первинних залізовмісних з'єднань, зменшення концентрації хлору у воді, виникнення накипу на стінках побутових приладів.
Фільтри для води підбираються з урахуванням деяких особливостей. 
-Розмір. Якщо простору для встановлення очищаючого пристрою небагато, то і фільтр має бути компактним. Від крайньої вільної точки змонтованого фільтру до нижньої горизонтальної поверхні має бути відстань не менше 2/3 його довжини.
-Пропускна здатність. При підборі фільтру і змінного картриджу звертайте увагу на максимальну пропускну здатність (прохід певної кількості літрів води за певний проміжок часу).
-Температурний показник. Більшість фільтрів не придатна для використання з водою, температура якої вища, ніж 45 °С.
Колба для фільтру може бути виконана як з прозорого пластику, так і з латуні. Через прозорий пластик візуально контролюється міра забруднення картриджа, але латунна чаша витримує більший тиск і вищу температуру води. 
Серія фільтрів "Big blue" використовується у тому випадку, коли потрібна велика пропускна спроможність. 
Існує різновид фільтрів з кристалами поліфосфату натрію. Вони застосовуються для бойлерів, пральних машин і опалювальних котлів. Такі фільтри протидіють корозійному руйнуванню, появі вапняного накипу, інших сольових відкладень. Там, де в колбі знаходиться поліфосфат натрію, фільтр використовується для пом'якшення води і сприятливої дії на збільшення терміну експлуатації устаткування і пристроїв.

Очищаючі фільтри для води можна розділити на декілька категорій. 
1. За типом відбираного сміття і домішок : 
- первинного очищення (уловлює глину, попіл, найдрібніші камінчики і піщинки, сажу, вапняні частки); - вторинного очищення(працює з включеннями до 0,005 мкм). Бореться з хлористими, залізними сполуками, солями металів. 
У триступінчатій системі додається ще один етап очищення, який пом'якшує воду, насичує іонами срібла і обробляє її для забезпечення біологічної безпеки.
2. За видом використовуваної рідини: 
- для гарячої води. Виготовляється з термостійкого пластику або латуні; 
- для холодної води. Функція таких фільтрів - запобігання майбутній корозії труб, захист сантехнічного і побутового устаткування, пов'язаного з використанням води, від дрібних сторонніх часток. 
Магістральні фільтри для води монтуються в установках подачі води на вхідній ділянці. У кухні і ванній кімнаті це місце може бути під раковиною. Фільтр врізається в систему подачі холодної (гарячої) води, в доступному для заміни місці. В середньому, пропускна спроможність фільтру з вугільним адсорбуючим картриджом складає близько 4000 літрів, а очищуючого пристрою, що відбирає з води великі суспензії - близько 8000 літрів. Кінцевий результат ресурсоздатності залежить від ступеню забруднення і жорсткості води, кількості відфільтрованої рідини за добу.
 Підібрати фільтри очищення води ви можете в нашому магазині. Доставка по Україні. 
 

Вгору
,