Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Блоки управління твердопаливними котлами

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Навіщо потрібен блок управління твердопаливного котла?

В даній категорії представлені контролери твердопаливних котлів опалювання, які відповідають за коректну роботу опалювального устаткування і контурів споживання теплової енергії.  
Електронний блок управління - контролер, оснащений мікропроцесором, призначений для автоматизації управління опалювальним процесом, циркуляції і розподілу теплоносія по системі.

Основне завдання контролера - автоматизація роботи вентилятора подачі повітря в камеру згоряння котла. Завдяки цьому комплекту автоматики досягається максимальна ефективність горіння твердого палива і його тепловіддача. Також з'являється можливість задавати і утримувати необхідну температуру теплоносія в котлі. Існують модифікації контролерів з можливістю підключення кімнатних термостатів і датчиків димових газів.

Основний функціонал автоматичних блоків управління в залежності від моделі:
 - Контроль температури теплоносія 
- Контроль наявності палива
 - Плавне регулювання швидкості оборотів вентилятора 
- Функція аварійної циркуляції рідини при низьких температурах
 - Аварійний автомат-термостат

Переваги контролера твердопаливного котла - це в першу чергу економія палива, простота в експлуатації, автоматизація і оптимізація процесу горіння, і, нарешті, значне збільшення ККД котла опалювання. Контролер для твердопаливного котла, ціна якого залежить від конфігурації, ви завжди можете купити в нашому інтернет-магазині. Доставка по Україні. 
 

Вгору
,