Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Гідравлічні стрілки в Київі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Гідравлічна стрілка-це циліндричний або призмовий пристрій, який служить для згладжування різниці температур між контурами одного водяного потоку. Гідрострілка потрібна у випадку примусової циркуляції насосів і теплового носія, вона сприяє усуненню перепадів в тиску і швидкості переміщення носія. 
Якщо в складній опалювальній системі, що сполучає декілька котлів і бойлерів, не поставити гідрострілку, то перепади тиску і різниця температур негативно позначяться на роботі опалювального устаткування і датчиків.
 Чавунний котел може з часом отримати ушкодження в результаті термоклину, коли в одному напрямку подається гаряча вода, а в зворотному тече холодна.

Як працює гідрострілка

 Гідравлічна стрілка поділяє опалювальну систему на два окремі контури: маленький(стрілка - котел) і великий(котел - стрілка - споживач).
 Кількість носія тепла в котлі повинна дорівнювати необхідному для використання об'єму. При дотриманні цього правила вода в гідрострілці тече по горизонталі. Коли рівновага зникає, теплоносій спрямовується по маленькому контуру і температура перед котлом зростає. Котел автоматично вимикається, а вода рухається далі до тих пір, поки температура не знизиться до пограничної величини. З цього моменту котел знову починає функціонувати. Окрім підтримки рівноваги в гідравлічній системі, стрілка видаляє повітряні бульбашки і шлам, які засмічують внутрішню поверхню котла, подовжуючи його експлуатацію.
Гідравлічна стрілка, ціна на яку може варіюватися в межах 1 500 до 150 000 гривен, має безліч типорозмірів і відрізняється діаметрами патрубків. Підбір стабілізуючого пристрою здійснюється з урахуванням максимально допустимого потоку води в опалювальній системі і створення умов для найменшої швидкості протікання теплоносія в самій гідрострілці і патрубках. В залежності від типів з'єднання гідравлічна стрілка виготовляться фланцевою або різьбовою, обидва варіанти ви можете знайти в нашому інтернет-магазині. Пам'ятайте, що купуючи гідравлічну стрілку, ви стаєте власником корисного пристрою для нормалізації роботи вашої опалювальної системи.

 • Гідравлічна стрілка SD Forte SF293 50 кВт в теплоізоляції
  Безкоштовна доставка від 1000 грн

  При суммі замовлення від 1000 грн

  4
  4
 • Гідравлічна стрілка SD Forte SF293 75 кВт в теплоізоляції
  Безкоштовна доставка від 1000 грн

  При суммі замовлення від 1000 грн

  4
  4
 • Гідравлічна стрілка BLH Afriso 70 кВт в теплоізоляції
  Безкоштовна доставка від 1000 грн

  При суммі замовлення від 1000 грн

  4
  4
 • Гідравлічна стрілка ICMA C303 1"
  Безкоштовна доставка від 1000 грн

  При суммі замовлення від 1000 грн

  4
  4
 • Гідравлічна стрілка ICMA C303 1 1/4"
  Безкоштовна доставка від 1000 грн

  При суммі замовлення від 1000 грн

  4
  4
Вгору
,