Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Мембрани для гідроакумуляторів в Києві

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Мембрани для гідроакумуляторів і розширювальних баків є витратним елементом і вимагають періодичної заміни. Як часто необхідно здійснювати заміну - безпосередньо залежить від якості самої груші. Так, в дешевому гідроакумуляторі товщина мембрани 2-3 мм, а в дорожчих мембранах, наприклад, SeFA і ZILIO, товщина стінок від 4 до 7 мм, що безперечно позначається на терміні служби. 
Виробники виготовляють груші з гуми EPDM, яка підходить для питної води, тому немає розділення мембран для розширювальних баків опалювання і гідроакумуляторів, вони абсолютно сумісні.

Як підібрати мембрану для гідроакумулятора? 
Найпростіший спосіб - відкрутити фланець баку, заміряти внутрішній діаметр груші, дістати її з баку і зробити вимір довжини. Після чого можна підібрати відповідну мембрану на нашому сайті,  самостійно або за допомогою наших фахівців. Якщо з яких-небудь причин дістатися до мембрани немає можливості, то можна спробувати підібрати її по розмірах бака.
мембрана для гидроаккумцлятора
Які бувають мембрани для розширювальних місткостей? 
Насамперед треба розуміти які бувають мембрани. 
Якщо у бака немає фланця, то він не призначений для відновлення і є, по суті, одноразовим. У таких баках заміна мембрани неможлива. 
У баках з фланцями мембрани грушоподібні. На нашому сайті вони представлені в трьох різних виконаннях: 
-Грушоподібна
 -Грушоподібна з "хвостом"
- Прохідна
 Грушоподібний тип мембран зустрічається практично в усіх ємностях малого об'єму (від 4 до 24 літрів) і часто у баках більшого об'єму. Підбір такої груші досить простий. Як правило, по довжині така мембрана займає 60-75% довжини самого бак а(без урахування ніжок). 
Грушоподібні мембрани з "хвостом" відрізняються від звичайних наявністю хвостовика, за допомогою якого груша кріпиться до внутрішньої стінки, протилежної до отвору для фланця. У нашому каталозі такі типи мембран з хвостом певної довжини - 50 або 60 мм . Тобто можна здійснити підбір по загальній довжині груші з хвостом, яка повинна приблизно співпасти з довжиною ємності (варто врахувати і довжину фіксатора хвостовика).
мембрана с хваостом для гидроаккумулятора
Прохідна мембрана для гідроакумулятора і розширювального бака має 2 отвори-більшого діаметру на вході і меншого на виході, які закріплені, відповідно, з двох сторін бака. Здійснюється вимір довжини бака (без ніжок) і підбирається відповідний тип груші.
проходная мембрана для гидроаккумулятора
Якщо з довжиною мембрани можна визначитися, то з діаметром горловини все трохи складніше. Багато виробників вказують на сайті розмір горловини. Так, наприклад, мембрани на гідроакумулятори і розширювальні баки aquasystem мають діаметри горловини 45 мм на баки до 18 літрів, 80 мм на баки від 18 до 300 літрів, 200 мм на баки від 200 до 1000 літрів. Якщо 45 діаметр від 80 візуально легко відрізнити за розміром фланця, то 80 мм від 90 мм візуально розрізнити не так просто. Ми здійснили вимір зовнішнього кола гідроакумулятора безпосередньо за фланцем, на 24 літри з горловиною груші 80 мм, яка дорівнює 35-36 см і гідроакумулятора на 24 літри з горловиною груші 90 мм, яка дорівнює 40-41 см.
подбор мембраны для гидроаккумулятора
Можливо, надана інформація допоможе вам з вибором потрібних комплектуючих для гідроакумуляторів і розширювальних баків. 
Купити мембрани для гідроакумуляторів і розширювальних баків ви можете в нашому інтернет-магазині. Допомога у виборі. Швидка доставка по Україні.

Вгору
,