Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Як вибрати котел для будинку?

Правильно організоване опалення будинку відіграє важливу роль в оптимізації витрат на обігрів житлових приміщень. Підбір котла слід здійснювати за допомогою фахівців, а розрахунок потужності здійснювати, виходячи з тепловтрат, які безпосередньо залежать від якості зовнішнього утеплення і кліматичних умов.

Великий вплив на показник ККД опалювального пристрою має якість і вид палива. Так найбільш ефективні котли - електричні. Твердопаливні генератори тепла, у свою чергу, залежні від виду твердого палива. При цьому дров'яні котли можуть працювати на половину своєї потужності, якщо дрова сирі, у котлі відсутня автоматика продувки палива або тяга не достатня для природної притяжної вентиляції топки.

У даному каталозі представлені, також, газові котли, переважно українського виробництва. Парапетні, енергонезалежні, з турбіною, двоконтурні, бюджетні, - основні відмітні характеристики газового устаткування вітчизняного виробника.

Твердопаливне устаткування потребує своєчасного обслуговування: видаленні залишків сажі із стінок котла, чищення внутрішньої поверхні димаря, заміни ущільнювачів дверцят. Ми представляємо повний асортимент необхідних інструментів і комплектуючих для якісного обслуговування устаткування, що працює на твердому паливі.

Купити твердопаливні котли та комплектуючі до них, з доставкою по Україні, ви завжди можете в нашому інтернет-магазині.

Вгору