Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Автоматика для твердопаливного котла

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

БЛОК УПРАВЛІННЯ КОТЛОМ НА ТВЕРДОМУ ПАЛИВІ

Електронний блок управління температурою твердопаливного котла-це контролер, оснащений мікропроцесорним чіпом, дисплеєм і можливістю налаштування різних режимів роботи. Такі блоки управління мають здатність контролювати роботу вентилятора примусової подачі повітря, циркуляційного насоса, а також вони можуть укомплектовуватися, приміром, кімнатним термостатом або датчиком CO димаря котла.

Зручність блоку управління полягає в тому, що незалежно від зовнішніх чинників він подає в камеру згоряння котла необхідну кількість повітря, оптимізуючи розпалювання твердого палива. При цьому сировина прогорає повністю, віддаючи тепло від горіння повною мірою. Шляхом контролю і покращення процесу горіння палива блок управління котлом може значно заощадити витрату палива і збільшити час між закладками сировини в топку.

АВТОМАТИКА ДЛЯ ТВЕРДОПАЛИВНОГО КОТЛА

Електроніка для твердопаливних котлів потрібна для забезпечення контролю і управління процесом роботи самого пристрою, виміру і корекції температури, дистанційного програмування. У тому випадку, якщо необхідно змінити режим горіння палива, блок управління подає необхідний сигнал і виконує потрібне коригування за допомогою зміни режиму роботи вентилятора подачі повітря.

Автоматика для твердопаливних котлів, як правило, включає електронний блок управління, елементи для монтажу і підключення, вентилятор для котла, для організації безперебійної роботи, дрібні необхідні деталі. Пристрій керування зменшує потужність роботи вентилятора, якщо була досягнута задана температура. При використанні блоку управління і вентилятора подачі повітря можна досягти забезпечення значного збільшення точності постійної передбачуваної температури котла.

Автоматика дозволяє убезпечити роботу всієї опалювальної системи, виключити проблеми в роботі і непередбачені поломки, викликані перегріванням теплоносія. Там, де робота переходить на критичний рівень, блок управління починає вносити потрібні правки, щоб нормалізувати роботу елементів системи. Датчик температури, регулятор тяги і аварійний клапан потрібні для повноцінної роботи твердопаливного котла. Вони попереджують поломки і гарантують нормальну роботу за будь-яких умов.

Своєчасне охолодження системи при виникненні перегрівання, зміни режиму роботи і виключення критичних ситуацій дозволить довго не згадувати про ремонт.

Автоматика для котла на твердому паливі дає можливість постійно стежити за роботою пристрою і температурою. Захисний клапан буде приведений в дію у разі виникнення несправності під час нагріву. Автоматика також може встановлюватися на деякі різновиди печей.

Купити автоматику для твердопаливного котла Ви можете із складу в м. Київ. Доставка по Україні.

Вгору
,