Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Триходові антиконденсаційні клапани для котлів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Антиконденсаційний триходовий клапан розроблений спеціально для нормалізації роботи опалювального устаткування на твердому паливі.
Робота твердопаливного котла залежить від якості палива, тяги і оптимальної температурної різниці між теплоносієм подачі котла і поворотного контуру. Вважається, що максимальний перепад температур не повинен перевищувати 15°C. Приміром, якщо твердопаливний котел нагріває воду до 70°C, то на вході в котел температура теплоносія має бути не нижча 55°C. Інакше на стінках камери згоряння починає виділятися конденсат, який змішується з продуктами згоряння палива, утворюючи шар сажі, що значно знижує ККД. Більше того, постійне утворення конденсату призводить до низькотемпературної корозії стінок котла і димаря, яка в рази зменшує термін служби перерахованих елементів.
За допомогою триходового клапану для котла температура на вході в опалювальний пристрій не буде меншою, ніж та, яка налаштована на пристрій. Як правило, такі клапани мають вбудований термоелемент, з налагодженою температурою змішування.

Купити триходовий клапан для твердопаливного котла ви можете в нашому магазині. Доставка по Україні.

Вгору
,