Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Редуктори тиску води в Києві

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

В системах водопостачання багатоквартирних будинків, як правило, тиск досить високий, при цьому часто виникають гідроудари. Ці два чинники згубно позначаються на устаткуванні, яке підключене до системи, сантехніки. З'являються мікротріщини, виходить з ладу замочна арматура. Часто поломка подібних елементів веде до дорогого ремонту або стає причиною затоплення приміщень.

Щоб уникнути перевантажень, різких перепадів тиску, гідроударів усередині каналів водопостачання, передбачено використання редукторів тиску води.

 

Редуктор тиску води призначений для зменшення і стабілізації тиску в трубах водопостачання, які розташовані після пристрою. Також регулятори тиску служать для поглинання гідроударів, інших типів навантаження на окремі елементи інженерної водопровідної конструкції. Регулятори тиску застосовуються як для промислових, комерційних, так і для побутових цілей. Приміром, в побутових умовах часто використовують редуктор тиску води для бойлера.

 

 Регулятор пониження тиску встановлюється безпосередньо після фільтру грубої очистки і лічильника води. Може комплектуватися манометром, власним фільтром грубої і тонкої очистки. Пристрої тиску є амортизуючими елементами, які забирають частину навантаження гідроударів, завдяки чому термостати, крани і подібні системи водопроводу працюють в належному безпечному режимі. Більшість регуляторів мають здатність до встановлення значення необхідного тиску води, який утворюється на виході, за допомогою вентилю.

 

Редуктор тиску води може відрізнятися за декількома ознаками.

 По-перше, за рівнем робочого тиску. Найбільш поширеними видами є пристрої, які працюють з вхідним тиском до 15-20 Бар, забезпечуючи на виході 1-6 Бар.

 

По-друге, обмежувачі тиску води відрізняються за робочими температурними режимами. Звертаючи увагу на ці параметри, слід пам'ятати, що в інших температурних умовах облаштування пониження тиску працюватиме некоректно. Температурний режим може мати діапазон 30-130 °С. Це дозволяє підібрати пристрій для водопровідної системи гарячого водопостачання підприємства або житлового будинку.

 

Ціна на регулятор тиску води залежить від комплектації, матеріалу корпусу. Існують модифікації із вбудованим фільтром для води і манометром, пластиковою колбою і тп.

 

Замовити редуктор тиску води • Широкий асортимент • Швидка доставка по Україні.

 

Вгору
,