Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Термоголовки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Автоматизація роботи системи опалювання - основа економічної і ефективної експлуатації опалювального пристрою.

У цій категорії представлені термоголовки і сервоприводи для клапанів змішувачів і розподільних контурів радіаторного опалювання, теплої підлоги і зворотного контура.

Термоголовка встановлюється на триходовий клапан, який контролює температуру радіатора або системи "тепла підлога". Після монтажу термоголовка виконує роль регулятора клапана термозмішувача. Все, що треба зробити,- це встановити бажану температуру.

Термоголовки бувають двох типів:

- з датчиком виміру температури повітря

- з заглибним датчиком виміру температури теплоносія

Принцип роботи термостатичної голівки із вбудованим або виносним датчиком грунтується на актуальних температурних показах в приміщенні. Після встановлення бажаної температури в кімнаті, термоголівка починає управляти потоком теплоносія в радіатор, обмежуючи його, при досягненні потрібної температури повітря в приміщенні, пускаючи нагрітий теплоносій через "байпас".

Завдяки регулюванню потоку теплоносія до радіатора з'являється можливість контролювати постійне температурне значення з похибкою всього в 1°С.

Термоголовка з заглибним датчиком грунтується на температурі теплоносія, яка визначається за допомогою капілярної трубки. При підвищенні температури рідина в трубці збільшується в об'ємі і передається в сільфон термостатичної голівки. Це приводить в рух шпиндель, який у свою чергу притискує клапан, обмежуючи, тим самим, потік теплоносія до радіатора або іншого опалювального пристрою.

Основною перевагою термоголовок є повна автономність роботи. Функціонування триходового клапану з термоголовкою не потребує електроживлення. Проте, для змішувачів, де необхідні значні зусилля при регулюванні клапана, термоголовки не підходять. У цих випадках використовується сервопривід.

Сервопривід клапана енергозалежний, він виконує функцію регулювання притиску клапана, управляється за допомогою спеціального контролера або термостата.  

Термозмішувачі з термоголовкою, на рівні з іншими важливими елементами, такими як група безпеки котла,-є необхідною умовою правильної і безпечної роботи системи опалювання.

Купити термоголовку для клапана змішувача ви завжди можете в нашому інтернет-магазині. Швидка доставка по Україні.

Вгору
,