Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Триходовий, змішувальний, розподільний клапан в Києві

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Термостатичний змішувач-пристрій, за допомогою якого досягається певне значення температурних показників в контурі системи опалювання або водопостачання. Триходові клапани застосовуються для нормалізації роботи твердопаливного котла, контролю температури теплої підлоги або крану змішувача, а також для розподілу потоку теплоносія в системі опалювання. За призначенням термозмішувачі поділяються на декілька категорій:

Термостатичний клапан змішуючий

Використовується в системі гарячого водопостачання, контурі теплої підлоги. На відміну від антиконденсаційних триходових клапанів, термостатичні змішувачі обмежують максимальну температуру гарячої води, при цьому контролюючи задану. 
Приміром, для теплої підлоги дуже важливе недопущення перевищення максимальної температури теплоносія. Також в точках водозабору більш раціональніше буде використати попередньо встановлене значення комфортної температури води, унеможливлюючи отримання опіків окропом. Саме для контролю цих показників використовуються термостатичні змішувачі. 
При виборі термостатичних змішувачів для теплої підлоги або точки водозабору звертайте увагу на температурні діапазони роботи пристрою і пропускну здатність.

Розподільний клапан

При необхідності розділити потік в системі опалювання використовується розподільний триходовий або чотириходовий клапан.
 Для більш ефективної роботи пристроїв до них підключають термоголовки з виносними датчиками, сервоприводи і блоки управління, що значно покращує роботу пристроїв змішувачів і розподільних.
При необхідності керування температурою змішування варто встановити триходовий або чотириходовий клапан змішувача з вентилем.

Триходовий клапан для теплої підлоги

Його основна функція - контроль підвищення температури в трубах підлогового опалювання.
Триходові клапани для теплої підлоги можна розділити на 2 типи: 
-змішувальний клапан із вбудованим термостатом. Такий термостатичний клапан дуже простий в застосуванні, все що треба зробити після монтажу-це виставити бажану температуру на виході. Після цього клапан підмішуватиме до гарячого теплоносія холодний, із зворотного контуру, знижуючи температуру до необхідного значення.
- Триходовий клапан для теплої підлоги з термоголовкою. Такий змішувач управляється термоголовкою з виносним датчиком. Датчик орієнтується на температуру довкілля і управляє заслінкою змішувача, регулюючи температуру теплоносія в системі "тепла підлога". 
Обидва типи клапанів змішувачів широко застосовуються в контурах підлогового опалювання. Ціна на такі пристрої залежить від виробника і матеріалів корпусу і термостатичних елементів.

Купити триходовий клапан змішувача для теплої підлоги - Широкий асортимент - Швидка доставка по Україні.

Вгору
,