Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Навіщо потрібна автоматика для котла?

Сучасна система опалення та водопостачання потребує автоматизації роботи, з метою підвищення ефективності, економії ресурсів, безпеки і, в кінцевому підсумку, зручності користування.

Комплектуючі та модулі з даного каталогу можна розділити за своїм призначенням на 2 основні категорії:

  • Захист системи. Запобіжні, скидні клапани, редуктори тиску, змішувальні клапани антиконденсаційної, джерела безперебійного живлення мають одну спільну мету - запобігти руйнуванню системи при аварійній ситуації.
  • Контроль. До даного виду автоматики можна віднести будь-який пристрій системи, за допомогою якого можна контролювати температурний режим або інший параметр (наприклад, обсяг протоку теплоносія).

Навіщо потрібно встановлювати додаткове обладнання в працюючу систему?

В першу чергу для економії. Наприклад, кімнатний термостат, підключений до циркуляційного насосу, за допомогою блоку управління, дозволить домогтися необхідної температури в приміщенні і заощадить електроенергію, завдяки періодичному вимиканню насоса.

Термостатичний клапан для радіатора або теплої підлоги обмежить проток до контуру, якщо температура в приміщенні досить комфортна, при цьому котлу буде простіше нагріти меншу кількість води в системі. Економія очевидна.

Вентилятор і блок управління для твердопаливного котла значно збільшать якість горіння палива, що дозволить заощадити на сировину.

Також не варто забувати про безпеку.

Джерело безперебійного живлення, підключене до насоса котла, гарантовано забезпечить безперебійну циркуляцію теплоносія на час відсутності електроенергії, а «вибуховий» клапан обов'язковий до установки в закритій системі. Будь-яка автоматизація поліпшить роботу опалювальної системи або контуру водопостачання і однозначно виправдає витрачені кошти на інтеграцію.

Вгору