Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Вентилятори для твердопаливних котлів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Наш інтернет-магазин пропонує високоякісні вентилятори для котлів провідних виробників.

Вентилятор для котлів на твердому паливі. Призначення

Для оптимізації горіння палива в твердопаливному котлі треба приділити особливу увагу правильній тязі і поданню необхідної кількості кисню в камеру згорання. Якщо при ідеальній тязі і еталонному паливі можна обійтися регулятором тяги для котла, то в усіх інших випадках допомогти горінню палива середньої якості і компенсувати недоліки тяги котла покликані вентилятори для котлів. Навіщо потрібний вентилятор для твердопаливного котла? За наявності вентилятора в котлі горіння палива якісніше, стабільніше. Паливо згорає ефективніше і виділяє більше тепла, що позитивно позначається на ККД.
При використанні вентилятора в парі з контролером твердопаливного котла з'являється можливість підтримувати необхідну температуру теплоносія з мінімальною похибкою. Завдяки використанню контролерів управління вентилятором, виникає кілька додаткових можливостей, наприклад, орієнтація на температуру в приміщенні, якщо використовується кімнатний термостат. 

Вентилятори для твердопаливних котлів поділяються на дві основні категорії:
-вентилятор подачі повітря в твердопаливний котел; 
- відцентровий вентилятор.
Вентилятор примусової подачі повітря встановлюється, як правило, на дверці котла і направляє потік повітря на колосники, тим самим покращуючи горіння палива. Полегшує процес розпалювання котла, сприяє прогоранню палива поганої якості (деревина великої вологості, вугілля з великим змістом сміття). Якість горіння і спалювання вугілля з вентилятором значно вища,  ніж з енергонезалежним регулятором тяги. 
При виборі потужності вентилятора для котла треба розуміти, що сили потоку повітря, що створюється вентилятором, повинно вистачати, щоб здолати опір колосників. При цьому в топці повинна зберегтися розрядка, інакше з'явиться небезпека викиду продуктів згорання в опалюване приміщення.

Вентилятор димовидалення створює необхідну тягу, гарантує якісне горіння, дає можливість автоматизувати процес горіння палива. 

Купити вентилятор піддування для твердопаливного котла Ви можете на складі в м. Київ.  Доставка по всій Україні.

Наш интернет-магазин предлагает высококачественные вентиляторы для котлов ведущих производителей.
 

Вгору
,