Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Кімнатні термостати для всіх типів котлів в Києві

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кімнатний термостат для котла - пристрій, основним призначенням якого є забезпечення необхідної температури в приміщенні.

Приміром, газовий котел підтримує температуру теплоносія в системі опалювання і здійснює теплозчитування з теплообмінника вбудованим датчиком. У такому випадку встановити необхідну температуру в окремому приміщенні стає проблематичним. При підключенні кімнатного термостата до котла, пріоритет показів переходить на датчик кімнатного регулятора.

Таким чином досягаються дві мети:

  • З'являється можливість підтримувати комфортну, постійну температуру в приміщенні (де встановлений датчик температури).
  • Шляхом переводу котла в режим очікування або відключення, в той час, коли температура в приміщенні досягла заданого значення, досягається економія палива для опалювального пристрою. Враховуючи ціни на енергоресурси, наявність термостата може значно знизити нарахування в платіжках за газ або електрику.

Покази температури в приміщенні зчитуються за допомогою вбудованого в термостат або виносного (опціонально) датчика.  

Після обробки даних кімнатний регулятор температури зіставляє їх із заданими значеннями і визначає, чи треба відключити опалювальний прилад. По функціоналу кімнатні термостати можна розділити на декілька видів:

  • Регулятор з режимом On/Off. Найпростіший по облаштуванню регулятор, що забезпечує тільки підтримку заданої температури. Зміни даних здійснюються в ручному режимі.
  • Регулятор з добовим програматором. У таких термостатах з'являється можливість розділити добу на декілька проміжків часу, кожному з яких призначається своя температура. Дуже ефективні в тих випадках, коли в якийсь проміжок часу впродовж дня приміщення порожнє. На цей час можна знизити температуру, економлячи паливо для обігріву.
  • Регулятор з тижневим програматором.  Надає можливість встановити значення на увесь тиждень, розділивши при цьому кожен день на часові проміжки. Кімнатний термостат такого типу забезпечує максимально комфортні умови без необхідності постійних переналаштувань даних.
  • Регулятори з максимальним набором функцій : вбудовані календарі, управління температурою котлів, системою "тепла підлога", кондиціонерами, робота в комплекті з контролером на триходовий клапан, автоматичний перехід на літній і зимовий час, режими відпустки і інші переналаштування забезпечують максимальну автоматизацію процесу опалювання будинку.

Також, кімнатні термостати можна розділити за способом передачі сигналу :

  • Провідні. Дешевші термостати, які підключаються до котла, насоса або сервоприводу клапана змішувача за допомогою кабелю. Не залежать від радіоперешкод, не потребують додаткових джерел живлення (залежить від моделі), більш компактні.
  • Безпровідні. Складаються з самого термостата і приймача, який встановлюється на опалювальний пристрій. При цьому з'являється можливість використовувати регулятор без прокладення до нього проводів. У будівлі з цегляними перегородками віддаленість датчика від приймача може досягати 30-ти метрів (залежить від моделі). Деякі виробники пропонують підсилювачі сигналу.

Кімнатні термостати для котлів за способом монтажу можуть бути навісними і вбудовуваними. Ціна на них залежить від комплектації.

Купити кімнатний термостат для газового котла ви можете в м. Київ. Доставка по усій Україні.

Вгору
,