Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Як підібрати трубу для теплої підлоги?

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Труба для теплої підлоги-один з основних елементів системи, до підбору якого слід віднестися відповідально. На сьогодні існує два основні типи труб, які зарекомендували себе як найбільш відповідні для монтажу під стягування підлоги. Це труби з металопластику і поліетилену. Металопластикові труби для теплої підлоги відрізняються між собою матеріалом шарів.

Так по шарах цей вид труб можна поділити на наступні:

-PERT - AL - PERT, де PERT - внутрішній шар термостійкого поліетилену, AL - середній шар з алюмінію і зовнішній шар, як і внутрішній з поліетилену PERT.

– PEX - AL - PEX, де внутрішній шар із зшитого поліетилену, середній з алюмінію, зовнішній- також із зшитого поліетилену. Також труби з поліетилену відрізняються між собою технологією виготовлення.

Так маркування PERT (Polyethylene of Raised Temperature resistance) означає, що в основі лежить термостійкий полімер. Для попередження проникнення повітря в теплоносій через стінки труби, на поверхню можуть нанести додатковий бар'єрний шар. Наприклад, якщо в маркуванні окрім PERT є присутнім позначення EVOH, то це означає, що труба має кисневий бар'єр з сополімеру етилену і вінілового спирту.  

Якщо виріб маркується абревіатурою PEX, то це означає, що труба із зшитого поліетилену. Для теплої підлоги оптимальним вважається тип PEX – A (метод виготовлення-пероксидний). Завдяки однорідності структури, технологічної можливості виготовлення будь-яких діаметрів, довговічності і достатньої еластичності, цей тип труб широко використовується для організації опалення.

Купити трубу для теплої підлоги ви можете в нашому інтернет-магазині. Доставка по Україні.

Вгору
,