Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Де купити теплу підлогу?

Раціональна система обігріву - тепла підлога, використовується в приватних домоволодіннях, квартирах, офісах і виробничих приміщеннях.

Система «тепла підлога» повинна бути надійною і якісною. Організація ефективного обігріву залежить від того, наскільки правильно підібрані всі необхідні комплектуючі для теплої підлоги.

У нашому інтернет-магазині можна підібрати якісне обладнання та комплектуючі для теплої підлоги. В асортименті продукція провідних фірм-виробників опалювального обладнання за доступними цінами.
Підходити до вибору елементів теплої підлоги слід уважно. Ефективність системи обігріву буде високою, якщо виключити всі можливі помилки і ретельно підібрати всі комплектуючі:
• Теплоізолююча підкладка під труби теплої підлоги максимально збільшить ККД системи, запобіжить розсіювання тепла.
• Труба для теплої підлоги із зшитого поліетилену - краще рішення для циркуляції теплоносія.
• Правильний розподіл потоків теплоносія забезпечить колектор з витратомірами.
• Автоматика для колектора теплої підлоги дасть можливість точного регулювання температури в кожній кімнаті, при раціональному використанні ресурсів.
• Колекторні шафи, стійки і спеціальні кріплення дозволять заховати змішувальний вузол в стіні.

В асортименті нашого магазину є все, що необхідно для створення теплої підлоги - монтажні гаки; плити і підкладки для теплої підлоги, що виконують функцію теплоізоляції; кронштейни; різні колектори (з витратомірами, з запірними вентилями і т.д.); колекторні шафи вбудовані і зовнішні. Також у нас можна купити труби для теплої підлоги, в різному виконанні.
Виробники систем і комплектуючих для теплої підлоги постійно вдосконалюють свою продукцію, роблячи її більш надійною, при меншій собівартості. Правильно підібраний набір аксесуарів і комплектуючих для теплої підлоги, допоможе домогтися оптимальної ефективності та очікуваного комфорту.
Купити комплектуючі для системи «тепла підлога» Ви завжди можете в нашому інтернет-магазині. Швидка доставка по всій території України.

Вгору