Графік роботи:

Консультуємо: Пн-Пт 09:00–18:00

Відправляємо: Пн-Сб

Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Навіщо потрібна автоматика для теплої підлоги?

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Під автоматикою для системи "тепла підлога" мається на увазі набір комплектуючих, після установки яких з'являється можливість підтримувати певну температуру в приміщенні в автоматичному режимі, без необхідності ручного регулювання термостатичних кранів колектору.
 Для організації роботи системи "тепла підлога" на основі показників температури повітря в кімнаті потрібні наступні елементи: 
-Сервомотор. Пристрій, за допомогою якого здійснюється регулювання термостатичного крану колектору. Принцип роботи полягає у відкритті або закритті клапана при досягненні потрібної температури. Сервоприводи бувають двох типів: "нормально відкритого" (закривається при поданні напруги) і "нормально закритого" (відкривається при поданні напруги). Для теплої підлоги актуальні "нормально закриті" сервомотори.
-Клемна колодка. Це комутаційний модуль, який пов'язує між собою сервомотор і кімнатний регулятор температури. Так з'являється можливість об'єднати роботу декількох сервоприводів і одного кімнатного термостата (актуально для великих кімнат з декількома гілками теплої підлоги). Залежно від виконання, комутатори можуть додатково управляти циркуляційним насосом, мати безпровідний інтерфейс для підключення блоку управління, з подальшим управлінням температурою через мобільний додаток смартфону. Такі комутатори є частиною системи "тепла підлога".
-Кімнатний регулятор температури. Пристрій, який встановлюється в кімнаті, і визначає температуру повітря. На підставі даних здійснюється управління роботою сервомотора колектору. Наприклад, досягнувши заданої температури в приміщенні, термостат розмикає електричний ланцюг і припиняє подачу живлення на сервопривід з типом роботи "нормально закритий". Сервопривід закриває клапан термостатичного крану колектору, що призводить до зупинки циркуляції теплоносія по контуру теплої підлоги. Робота поновлюється після того, як температура в приміщенні опуститься нижче заданого значення. Кімнатний термостат для теплої підлоги може бути як простий, механічний, так і більш функціональний, з тижневим програматором.
-Блок управління. Елемент системи "розумний дім", за допомогою якого можна організувати дистанційне керування теплою підлогою через інтернет. 
Перераховані засоби модифікації не є обов'язковими до встановлення, але з їх допомогою досягається значна економія ресурсів, що витрачаються на обігрів приміщень. При цьому робота усієї системи переходить на новий якісний рівень. 
Купити автоматику для теплої підлоги ви можете в нашому інтернет-магазині. Швидка доставка по Україні.
 

Вгору
,